Cennik

Sesja ciążowa: 460 zł

Serdecznie zapraszam na sesje ciążowe wszystkie przyszłe mamy chcące uwiecznić swój brzuszek na zdjęciach. Najlepszym momentem na sesję brzuszkową jest 8 miesiąc, ale wybór, kiedy należy do Ciebie. Równie dobrze można wykonać taką sesje w 7 miesiącu lub wtedy, kiedy przyszła mama czuje się najlepiej. Istnieje możliwość skorzystania z wizażystki.

W cenie sesji przyszła mama otrzymuje :
10 starannie obrobionych zdjęć wywołanych w formacie 15×21 cm na jedwabnym papierze oraz te same zdjęcia w wersji cyfrowej na nośniku DVD.
Sesję oddaję w eleganckim pudełku.

Dodatkowe opcje:
– profesjonalny makijaż  50 zł
– wydruki na płótnie,
– foto-album

W pakiecie taniej 10%:

Sesja ciążowa + sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa 500 zł/10 zdjęć

Na sesję noworodkową dobrze jest umówić się pod koniec ciąży. A zdjęcia maleństwa najlepiej wykonać do 14 dnia życia, a najczęściej spotykam się z rodzicami między 7 a 10 dniem. Dlaczego? Ponieważ jest to czas kiedy maleństwo większość czasu przesypia oraz podatne jest na układanie i można uchwycić słodko śpiącego malca w różnych pozycjach. Moim priorytetem jest zachowanie bezpieczeństwa podczas pracy z tak małymi dziećmi, a ciągłe obycie i fotografowanie noworodków daje Wam gwarancję, że podczas sesji Wasze maleństwo jest w dobrych rękach.

Podczas sesji wykonujemy również portrety noworodka w objęciach rodziców. Sesje odbywają się w studio na ul. Powstańców Listopadowych 3, gdzie znajdują się liczne dodatki do sesji. W trosce o wygodę maluchów dbamy o wysoką temperaturę tak aby to przede wszystkim noworodek czuł się jak najbardziej komfortowo na sesji. Z tego względu rodziców prosimy o wygodny i lekki ubiór podczas pobytu w studio.  Sesja trwa przeważnie od dwóch do trzech godzin, podczas, których mamy czas na przytulanie, usypianie, karmienie i przewijanie. Nic w pośpiechu. Cierpliwie oczekujemy na sen dziecka.

Sesja 10 ujęć trwa 2- 3 h.

Sesja noworodkowa
W cenie sesji:

10 starannie obrobionych zdjęć wywołanych w formacie 15×21 cm na jedwabnym papierze oraz te same zdjęcia w wersji cyfrowej na nośniku DVD.
Sesję oddaję w eleganckim pudełku.

631A5772mp

Dodatkowe ujęcie z sesji noworodkowej : 35 zł.

Sesja niemowlęca/ dziecięca/rodzinna/Roczkowa 430 zł

Sesje niemowlęca/dziecięca może odbyć się właściwie w każdym wieku. Zaczynając od 3 miesiąca po roczek. Warto jest uwieczniać maluchy na zdjęciach bo bardzo szybko się zmieniają szczególnie w tym pierwszym roku swojego życia. Podczas sesji często zabawiam maluchy razem z rodzicami, wygłupiam się lub wydaję różne dźwięki. Wszystko po to żeby

choć na chwilę skupić uwagę malucha na obiektywie ;-).

W cenie: 10 starannie obrobionych zdjęć wywołanych w formacie 15×21 cm na jedwabnym papierze oraz te same zdjęcia w wersji cyfrowej na nośniku DVD.
Sesję oddaję w eleganckim pudełku.

Sesja rodzinna z dwójką lub trójką dzieci 30 zł dopłaty

Sesja z okazji Roczku 460 zł lub sesja rodzinna

Zapraszam również Roczniaki na specjalnie przygotowaną z tej okazji sesję. W cenie sesji balony, czapeczki, girlandy, a na specjalne życzenie ciasteczko urodzinowe, balony dmuchane helem, spersonalizowane body. Wszystko przygotowane specjalnie dla Twoje pociechy.

Sesja rodzinna – dzieci powyżej 4 miesiąca życia.

W cenie: 10 starannie obrobionych zdjęć wywołanych w formacie 15×21 cm na jedwabnym papierze oraz te same zdjęcia w wersji cyfrowej na nośniku DVD.
Sesję oddaję w eleganckim pudełku.

 Do każdej sesji istnieje możliwość zamówienia dodatkowego ujęcia 35 / sztuka.

Reportaże

1.Reportaż z Chrztu Świętego/ Ślub Cywilny
Cena od : 600

* 30 wybranych ujęć starannie obrobionych, wywołanych w formacie 15 x21 oraz na Cd. Oddanych w eleganckim pudełeczku. Reportaż zaczyna się od przygotowań, Chrzest Święty oraz poczęstunek po kościele.

2. Reportaż z przyjścia na świat  Twojego Maleństwa

*Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia

Gotowy produkt w postaci obrobionych, wywołanych zdjęć oraz starannie zapakowanych w spersonalizowane pudełko otrzymują Państwo po  ok 3-5 tygodni.